Ana sayfa

Anping Success Wire Mesh Equipment Co.,Ltd

Sertifika
iyi kalite Gabion tel örgü Makinası satış için
iyi kalite Gabion tel örgü Makinası satış için
Ben sohbet şimdi

Anping Success Wire Mesh Equipment Co.,Ltd

1 2 3 4
Anping Success Wire Mesh Equipment Co.,Ltd Anping Success Wire Mesh Equipment Co.,Ltd Anping Success Wire Mesh Equipment Co.,Ltd Anping Success Wire Mesh Equipment Co.,Ltd
Success Wire Mesh Equipment Co.,Ltd

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : JG
No. Çalışanları : 100~150
Yıllık satış : 500-1000
Yıl kurulan : 1991
İhracat p.c : 80% - 90%
Anping Başarı Hasır Equipment Co, Ltd, orijinal adı Hebei Anping Hasır Makine Fabrikası, "Hasır memleketi" Anping Ülke, Hebei Eyaleti, 50000 metrekare üzerinde kapsayan bulunur, Biz kalite ve kalite ile kalkınma isteyen politikasını izlemek ve kaliteli ürünlerle ün kurmaktayız. Mükemmel kalite ürünleriyle müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Biz, kaliteli makinelerimiz ve birinci sınıf hizmetimiz ile Hindistan, Özbekistan, İtalya, Meksika ve diğer ülkelerden bazı müşteriler için düzenleyici tedarikçi haline gelmiş bulunmaktayız.

Fabrikamız kalite ile kalkınma yaratma ve varlığını araştırdı ve fabrikamız yüksek diyatezli 10'dan fazla araştırmacıya sahip. Bu nedenle fabrikamızda üretilen ürün çeşitli tür ve yüksek kaliteye sahip ve biz de çeşitli tel kafes makinelerini müşterilerin gereksinimlerine göre üretiyoruz. .

Ben her zaman hayatta kalma, itibar ve kaliteli ürün ve mükemmel hizmet ile yerli ve yabancı müşterilerine adanmışlık kalkınma kalitesine bağlıyoruz.

İletişim bilgileri
Anping Success Wire Mesh Equipment Co.,Ltd

Tel: 86--18631814662

Faks: 86-318-7599992

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)